Štefánikova 1163/12, 742 21 Kopřivnice hmp@hmpartners.cz

Novinky

FESTIVAL VZDĚLÁVÁNÍ již 23. 5.

Zveme Vás na druhý ročník Festivalu vzdělávání, který se koná v ostravském planetáriu 23. 5. 2024, s podtitulem Vesmírné inspirace pro rozvoj zaměstnanců. Společně s pozvánkou přinášíme kompletní program na tuto jedinečnou událost.

Co vás čeká? Bohatý program plný aktuálních témat, přednášek a diskuzí od předních lektorů společností HM PARTNERS a Erudio Patria.

Mezi tématy najdete např. agilní řízení, měření a motivace zaměstnanců, wellbeing, firemní akademii, letní školu koučování pro manažery, stress management, Lumina Spark, osobní kvalitu a další.

Jako vzácný host vystoupí uznávaná filozofka a profesorka Anna Hogenová, která vás zaručeně nadchne svými postřehy na téma „Jak se v životě nenechat otrávit“.
Více viz https://www.vzdelavacifestival.cz/

Kromě nabitého programu se můžete těšit na skvělou atmosféru, tombolu a samozřejmě výborný catering s porcí dobra navíc.
Čeká na Vás také nevšední zážitek v podobě vesmírného promítání, které vás doslova vynese do galaxie vzdělávání. Navíc budete mít jedinečnou příležitost pro networking a navázání cenných kontaktů.

Nepromarněte šanci zúčastnit se ukázek skutečných školení přímo na místě.
Nenechte si ujít tuto výjimečnou konferenci, která oživí vaše plány vzdělávání a inspiruje vás k dalšímu firemnímu i osobnímu růstu.

Vstupenky si můžete koupit do 13. 5. 2024 na: Obchod – FESTIVAL VZDĚLÁVÁNÍ (vzdelavacifestival.cz)

Program Festivalu vzdělávání

HM PARTNERS

Sídlo

  • Štefánikova 1163/12, 742 21 Kopřivnice
  • hmp@hmpartners.cz
  • +420 606 760 130

Sociální sítě